Aktualności

Toho_baner_0

Koraliki TOHO – jak wybrać właściwy KOLOR?

Rozpoczynając przygodę z beadingiem pełni zapału biegniemy do sklepu po koraliki. I tu zaczynają się schody. Jaki rodzaj wybrać? Na początek zwykle zapada decyzja: TOHO – znane są z tego, że są stosunkowo równe i mają dość dużą dziurkę. Tylko co dalej? Kolorów i kształtów TOHO jest co nie miara – dziś przyjrzymy się nazwom koralików, które skrywają w sobie ogrom informacji o tym, jak faktycznie koralik wygląda.

Zobacz więcej

Opublikowano: 5 lutego 2016 Kategoria:Porady

lancuszki

Łańcuszki i ich sploty cz.2

Wybór odpowiedniego łańcuszka wiąże się z odpowiedzią na pytanie, do czego ma nam posłużyć. Jako baza do biżuterii? Jako łańcuszek do zawieszki? Czy może jako samodzielna ozdoba? Zobacz nasz przewodnik, aby zawsze dokonywać najlepszych wyborów.

Zobacz więcej

Opublikowano: 9 lipca 2015 Kategoria:Porady

23wosp

WOŚP 2015 bransoletki

Biżuteryjki dla WOŚP to nie tylko duże, imponujące projekty przekraczające możliwości „przeciętnego” człowieka. To również piękne, choć rozmiarowo mniejsze – tradycyjne już – bransoletki. To od nich zaczęła się przygoda biżuteryjek ze wsparciem akcji i nie mogło ich zabraknąć również w tym roku. Jak wam się podobają?

Zobacz więcej

Opublikowano: 11 stycznia 2015 Kategoria:Wydarzenia

300x250

WOŚP 2015

W 2012 roku pojawiły się pierwsze wspólne projekty biżuteryjek. 23 osoby i 7 bransoletek. Teraz, cztery lata później projekt przerasta najśmielsze oczekiwania – zarówno pod względem ilości uczestników jak i niezwykłości projektów, jakie wychodzą spod uzdolnionych palcy twórców. Jeśli chcesz zobaczyć, jak niezwykłe rzeczy mogą powstać, gdy pracy przyświeca piękny cel – koniecznie zajrzyj i zobacz, co biżuteryjki zaproponowały w tym roku.

Zobacz więcej

Opublikowano: 10 stycznia 2015 Kategoria:Wydarzenia