24 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

24 finał nie mógł obyć się bez udziału biżuteryjek, które jak co roku zaprezentowały twórczy kunszt, ale przede wszystkim ogrom serca. Projektom wspieranym przez korallo udało się zdobyć aż 2700 PLN – zobaczcie, jak niesamowite są to prace i jak piękne zdjęcia a zrozumiecie!

Opublikowano: 1 lutego 2016 Kategoria:Wydarzenia

Po raz piąty dziewczyny z grupy Biżuteryjek zebrały się, aby tworzyć wspólnie dzieła, które następnie przekazane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wesprą jej działania.

W zeszłym roku korallo wsparło kilka prac materiałami i swoim zaangażowaniem, a dwie z nich nadal podziwiać możecie wystawione w naszej siedzibie. W tym roku poszliśmy o krok dalej i postanowiliśmy wesprzeć wszystkie dziewczyny tworzące na ten szczytny cel przyznając rabat w wysokości 20% – oraz oczywiście, ponownie ofiarowując materiały do wybranych projektów. W tym roku pomogliśmy w postaniu dwóch z nich – wyjątkowej pary LORDI i LUGH.

Aukcje już się zakończyły, możemy więc z dumą ogłosić, że oba projekty przekazały do wspólnej puli aż 2 700, 00zł

Aby dłużej was nie zwodzić, przechodzimy do prezentacji, a więcej o tych niesamowitych projektach możecie przeczytaj tutaj oraz tutaj.