Dzień otwarty dla publiczności na letnich targach JUBINALE 2013 w Krakowie!

jubinale (1)

Interesuje Cię biżuteria? Lubisz oglądać profesjonalistów w akcji? Szukasz inspiracji? A może pomysłu na letni spacer? Zapraszamy na Targi JUNINALE w Krakowie w dniu 15 czerwca 2013r.

Opublikowano: 11 czerwca 2013 Kategoria:Wydarzenia

Już w czerwcu każdy, kto przebywać będzie w pobliży Krakowa może zajrzeć do tajemniczego i pięknego świata biżuterii i zegarków podczas dnia otwartego targów JUBINALE.

Targi odbywają się w Krakowie już po raz szósty, w zeszłym roku odwiedziło je ponad 1700 osób! A jest co oglądać – wystawcy z Polski i zagranicy prezentują najpiękniejsze wyroby. Będzie można zobaczyć biżuterię ze złota i srebra, biżuterię z bursztynem, z kamieni szlachetnych oraz wystawców ze stoiskami z tysiącem koralików i innych półfabrykatów do wyrobu biżuterii.

Ponadto można spodziewać się prezentacji biżuterii fantazyjnej, być może zaczerpnąć inspiracji do samodzielnego tworzenia…? Co roku organizator targów promuje też Trend-Skauta – ucznia lub studenta szkoły branżowej wyróżniającego się nowym, niebanalnym spojrzeniem na biżuterię i jej projektowanie. Warto podglądać, co zapiszczy w biżuterii, gdy skauci wyrosną na mistrzów.

Targi odwiedzić można w sobotę, 15.06 2013r. w godzinach od 10:00 do 15:00

Bilet normalny: 15zł

Bilet ulgowy: 10zł (ulga obowiązuje uczniów, studentów, emerytów i rencistów)

Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo.

Parking na terenie targów  w dniu wystawy jest bezpłatny.