KONKURS! Naszyjnik dla Ofelii

sutaszinfo-baner400x200

Lubicie konkursy? My bardzo – nie tylko ze względu na fantastyczne nagrody, jakie można w nich wygrać, ale również ze względu na to, że tematyka konkursu zwykle wiąże się z czymś nowym – z wyzwaniem, przed którym jeszcze nie stawaliśmy. Jak wiadomo – wyzwania rozwijają – a czy jest coś piękniejszego, niż radość ze sprostania zadaniu i wykonania przy tym pięknej biżuterii?

Opublikowano: 7 października 2014 Kategoria:Twórcy i kolekcje

Na blogu Sutasz.info u znanego i docenianego Twórcy przepięknej biżuterii wykonanej w technice sutasz pojawiło się kolejne wyzwanie. Tym razem inspiracją stać się dla was powinna Ofelia w interpretacji Johna Williama Waterhous’a (1849-1917). Waszym zadaniem będzie stworzenie dla niej naszyjnika.

Ofelia w interpretacji Johna Williama Waterhouse'a

Twórca tej wizji Ofelii, jak dowiadujemy się z bloga sutasz.info powiązany jest z Bractwem Prerafaelitów, które zaczęło swoją działalność w połowie XIX w. Przedstawiciele tego nurtu sięgali do tematyki biblijnej, do literatury, legend – tworzyli obrazy realistyczne, a jednocześnie pełne symboliki, ich bohaterkami są piękne kobiety, ważną rolę odgrywa przyroda w tle, która tworzy niepowtarzalny klimat dzieł.

Twoim zadaniem jest stworzenie biżuterii dla tajemniczej Ofelii z kwiatami we włosach, w powłóczystej, błękitnej sukni ze złotymi motywami. Niech to będzie skromny, delikatny naszyjnik lub rozbudowana kolia – pamiętaj jednak, aby był wykonany starannie i jak najlepiej od strony technicznej.

Zasady ogólne zabawy „Szyję z sutasz.info – Naszyjnik dla Ofelii”:

1. Szycie trwa od 2.10.2014 do 27.10.2014 roku godz.23:55. Wyniki zostaną ogłoszone 31.10.2014
2. Tematem wyzwania jest naszyjnik, a nie wisior!
3. Uczestnik biorący udział w akcji zobowiązany jest do umieszczenia baneru na swojej stronie internetowej (np. blog) lub facebook’u.
Baner można pobrać poniżej:

banersutaszinfowyzwanie
4. Jeden Uczestnik może zgłosić maksymalnie dwie (2) prace do akcji.
5. Prace muszą być nowe, wykonane specjalnie na akcje oraz nigdzie wcześniej niepublikowane. Prace można opublikować na stronie (blogu) w momencie zgłoszenia jej na akcję „Szyję z sutasz.info”.
6. Prace do akcji „Szyję z sutasz.info” zgłaszamy za pomocą programu Inlinkz.
WAŻNE! Proszę dodawać bezpośredni link do postu na blogu z wykonaną pracą lub zdjęcia na tablicy facebookowej. Pamiętajcie o załączeniu zdjęcia!
7. Praca musi być wykonana w technice sutasz. Wielkość dowolna. Praca musi być zgodna z tematem wyzwania. Zdjęcie stanowi foto inspirację kolorystyczną do wykonania pracy konkursowej.
Poniżej zamieszczamy zdjęcie w większym formacie.
8. Praca może zawierać elementy wykonane z haftu koralikowego. Może też zawierać elementy z miedzi, srebra lub złota.
9. Uczestnik zgłaszając pracę wyraża zgodę na publikowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie swoich zdjęć przez www.sutasz.info

10. Na koniec zabawy przyznane zostaną bony do wykorzystania w sklepach internetowych o wartości od 20 do 80zł. Nagroda główna sponsorowana jest przez sklep korallo.pl

11. Zwycięzców wybierają Sponsorzy oraz Projektantki sutasz.info.
12. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu w trakcie trwania akcji i dyskwalifikacji prac niezgodnych z regulaminem lub inspiracją w akcji „Szyję z sutasz.info”.