I Ogólnopolskie Mistrzostwa w Tworzeniu Biżuterii

123

I Ogólnopolskie Mistrzostwa w Tworzeniu Biżuterii było niesamowitym wyzwaniem zarówno dla uczestników jak i organizatorów – zobacz efekty tych starań!

Opublikowano: 1 lutego 2016 Kategoria:Wydarzenia

Osiągnięcie poziomu Mistrzowskiego w tym, co robimy zajmuje… 7 lat. Właśnie tyle potrzebuje człowiek, aby z kompletnego laika stać się wyjątkowym ekspertem w danej dziedzinie. Oczywiście, im większy, wrodzony talent do danego typu rękodzieła, tym szybciej idzie nam jego opanowanie. Mistrzów oczywiście spotkać możemy i z krótszym stażem – wiele zależy również od tego, jak wiele czasu możemy poświęcić na zgłębianie tajników a nawet odkrywanie nowych ziem.

Mieliśmy przyjemność gościć na łamach korallo tych najlepszych z najlepszych, podczas I Ogólnopolskich Mistrzostw w Tworzeniu Biżuterii w których pula nagród wyniosła aż 2 tysiące 100 złotych z czego główna nagroda to 1 200 PLN.

Mistrzostwa wymagały od uczestników wielu umiejętności. Wszystkie uczestniczki otrzymały ten sam zestaw materiałów z których trzeba było zrobić… to właśnie. To też pozostawało w gestii kandydatek na Mistrzynie. Czas pracy: 7 tygodni – ale nie zapominajmy, że w tym czasie nasze Mistrzynie musiały:

  • zapoznać się z materiałem
  • zaprojektować prace
  • wykonać i wykończyć pracę
  • odesłać pracę

Jesteście ciekawi, jak poradziły sobie z wyzwaniem? Zapraszamy was do obejrzenia Galerii Prac.