Sposoby na wieczność

marylin monroe

Uwielbiasz Marilyn Monroe? A może kochasz Elvisa? A może… Justina Biebera? Nie? Więc może uwielbiasz marchewkę i chcesz zawsze mieć przy sobie odrobinę taj najwspanialszej ze wspaniałych istot? Teraz możesz kupić wisiorek z DNA wybranej gwiazdy a nawet zrobić samodzielnie np z marchewki czy pomidora. Zobacz!

Opublikowano: 25 kwietnia 2013 Kategoria:Twórcy i kolekcje

Dziś obchodzimy 60 rocznicę odkrycia struktury podwójnej helisy DNA, jednak czy wiecie, że możecie korzystać z tego odkrycia w swojej biżuterii?

Gotowy naszyjnik z wyizolowanym DNA ulubionego celebryty można kupić już od $120, naszyjnik z DNA Marilyn Monroe kosztuje $300 a DNA Elvisa zamknięte w wisiorze to wydatek rzędu $400. Nie wszystko jednak, co drogie sercu przekładać się musi na drogi wydatek. Naszyjnik z DNA własnym lub ukochanego można zakupić już w granicach 100zł. Po pobraniu wymazu z policzka można wyizolować nić DNA, unikalną dla każdego człowieka i zamknąć ją w przejrzystym wisiorku. Ba! Taki wisiorek można zrobić samemu, we własny domu – wystarczy kupić zestaw do samodzielnego wyizolowania “kłaczków” DNA oraz oczywiście namówić kogoś do użyczenia policzka.

Mało? Za nieco większą opłatą (ok 600-700 zł) można zamówić obrączki z dokładnym zapisem kodu genetycznego ukochanej/ukochanego, aby szczególnie podkreślić wzajemną przynależność małżonków.

A czy wy macie pomysł na biżuterię z DNA? Może ktoś odważy się upleść podwójną helisę z koralików?