Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – 22 finał

logo_22_wosp1

Jak co roku grała dla nas Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Koniec finału nie oznacza jednak, że akcji nie można jeszcze wesprzeć kupując licytowane produkty – gratką dla twórców może być oferta na kilogram kolorowych TOHO.

Opublikowano: 13 stycznia 2014 Kategoria:Wydarzenia

Wczoraj odbył się kolejny, 22 już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. W całej Polsce wolontariusze zbierali serdeczne dary do puszek. Tylko wczoraj zliczono już ponad 35 000 000 zł. To jednak nie koniec! Do akcji nadal można się przyłączyć! Choć zakończyły się już aukcje  Biżuteryjek dla wośp , projekt setek twórczyń, które razem już po raz kolejny dokonały czegoś wielkiego, to wele aukcji nadal trwa.

Na aukcjach poza głośnymi projektami biżuteryjnymi, które osiągnęły ceny ponad 1 000zł  można było kupić bransoletki z charmsami a nawet specjalne, męskie bransolety. Zaś wśród trwających aukcji, wciąż można kupić dary wystawiane przez prywatnych użytkowników czy też znanych osób a nawet… kilogram różnobarwnych TOHO za nieporównywalnie niższą cenę.

Zobacz, co można było kupić w tym roku, aby wesprzeć 22 finał.

To oczywiście tylko niektóre z proponowanych cudeniek. Historie ich wszystkich znajdziecie na stronie biżuteryjki dla wośp.