WOŚP 2015 bransoletki

23wosp

Biżuteryjki dla WOŚP to nie tylko duże, imponujące projekty przekraczające możliwości „przeciętnego” człowieka. To również piękne, choć rozmiarowo mniejsze – tradycyjne już – bransoletki. To od nich zaczęła się przygoda biżuteryjek ze wsparciem akcji i nie mogło ich zabraknąć również w tym roku. Jak wam się podobają?

Opublikowano: 11 stycznia 2015 Kategoria:Wydarzenia

Wielkie projekty, jak te, które korallo z przyjemnością wsparło w tym roku (możecie je obejrzeć na naszej stronie) mogą onieśmielać – jednak akcje biżutetyjek dla WOŚP to również – a może przede wszystkim – bransoletki z charmsami. Takie, jakie każdy, przy odrobinie pracy – również może nauczyć się robić.

baza Głębia oceanu: Zawieszki, tak zwane charmsy (odpinane zawieszki, najczęściej na karabińczyku, które można swobodnie przekładać, zamieniać, odczepiać i doczepiać w dowolnej konfiguracji) zostały wykonane przez 8 osób – każda stworzyła jedną z zawieszek. Kształt serca nawiązuje do celu, jaki przyświecał twórcom – przekazania jej na aukcje WOŚP. Do bransoletki powstały dwie bazy – jedna wykonana w technice beading, cała z drobniutkich koralików, druga zać w technice sutasz. Bransoletka sutaszowa jest tak ozdobna, że możną ją nosić zarówno z charmsami, jak i bez nich. Obie te piękne bransoletki (jako komplet) można wylicytować na aukcjach WOŚP.
sutasz
DSC00106 Beating Heart: Kolejna bransoletka stworzona przez biżuteryjki na aukcje WOŚP wykorzystująca technikę sutasz. Bransoletka oraz sześć charmsów zostały stworzone z myślą o charytatywnych aukcjach Orkiestry.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA Mystic Emerald: Niesamowity, ociekający bogactwem projekt, którego uzupełnieniem jest złota bransoletka wykonana w technice sutasz. Oczywiście z charmsami. Stosunkowo gruba, bardzo ozdobna – można ją nosić również bez dodatkowych ozdób – ale czy warto? Bransoletkę możecie wylicytować na aukcjach WOŚP
DSC00123 Al Shamaal: Bransoletka ta stanowi komplet do pięknego ozdobnego napierśnika i prezenterki dla konia, jednak stanowi sama w sobie wyjątkowo piękne dzieło kilku uzdolnionych rąk. Tradycyjnie, piękna bransoleta posiada w komplecie zestaw dedykowanych charmsów. Można ją licytować na rzecz WOŚP.