Aktualności: Wydarzenia

23wosp

WOŚP 2015 bransoletki

Biżuteryjki dla WOŚP to nie tylko duże, imponujące projekty przekraczające możliwości „przeciętnego” człowieka. To również piękne, choć rozmiarowo mniejsze – tradycyjne już – bransoletki. To od nich zaczęła się przygoda biżuteryjek ze wsparciem akcji i nie mogło ich zabraknąć również w tym roku. Jak wam się podobają?

Zobacz więcej

Opublikowano: 11 stycznia 2015 Kategoria:Wydarzenia

300x250

WOŚP 2015

W 2012 roku pojawiły się pierwsze wspólne projekty biżuteryjek. 23 osoby i 7 bransoletek. Teraz, cztery lata później projekt przerasta najśmielsze oczekiwania – zarówno pod względem ilości uczestników jak i niezwykłości projektów, jakie wychodzą spod uzdolnionych palcy twórców. Jeśli chcesz zobaczyć, jak niezwykłe rzeczy mogą powstać, gdy pracy przyświeca piękny cel – koniecznie zajrzyj i zobacz, co biżuteryjki zaproponowały w tym roku.

Zobacz więcej

Opublikowano: 10 stycznia 2015 Kategoria:Wydarzenia

zsc

Jubileuszowe targi

Już w niedzielę można odwiedzić targi, na których dowiecie się, jakie magiczne niemal właściwości ma bursztyn, co można nosić na dłoniach, jako symbol miłości oraz jak wyjątkowa była Polska biżuteria w latach 90. To wszystko i wiele więcej już 6 października w hali Expo XXI

Zobacz więcej

Opublikowano: 4 października 2013 Kategoria:Wydarzenia

Mucha

Seksowny bursztyn

Muchówki, które w miłosnym uścisku nie spostrzegły śmiercionośnej kropli żywicy przetrwały do naszych czasów jako niezwykła inkluzja w bursztynie. To i wiele innych cudów oglądać można w Gdańsku oraz… w naszej galerii. Zapraszamy!

Zobacz więcej

Opublikowano: 19 września 2013 Kategoria:Wydarzenia

Ambermart_2013

Ambermart 2013

Doskonały pomysł na powitanie jesieni w bursztynowych barwach to udział w targach ambermart. Jeśli szukacie pomysłu na sobotni spacer, targi przyjadą do was na Mariacką z imprezą towarzyszącą.

Zobacz więcej

Opublikowano: 26 sierpnia 2013 Kategoria:Wydarzenia