Regulamin

 1. Misją wortalu internetowego MojaBizuteria.pl jest promowanie utalentowanych projektantów biżuterii oraz szerzenie informacji na temat tworzenia biżuterii.
 2. Każdy użytkownik korzystający z serwisu MojaBizuteria.pl akceptuje poniższy Regulamin.
 3. Korzystanie z wortalu jest bezpłatne.
 4. Osoba zainteresowana założeniem profilu zobowiązana jest do kontaktu z Administratorem.
 5. Profil użytkownika zakładany jest przez Administratora strony na podstawie materiałów przekazanych przez użytkownika, po zaakceptowaniu treści przez Administratora.
 6. Użytkownik przekazując do publikacji prace oświadcza, że są to jego autorskie prace, które w żaden sposób nie naruszają praw autorskich innych osób. W przypadku naruszenia praw autorskich całkowitą odpowiedzialność prawną ponosi użytkownik, który wprowadził Administratora w błąd.
 7. Wortal MojaBizuteria.pl  nie pośredniczy w sprzedaży przedstawianej na zdjęciach biżuterii i nie ponosi odpowiedzialności za komplikacje powstałe w trakcie kontaktu pomiędzy użytkownikiem a innymi osobami podczas sprzedaży.
 8. Prezentowane na stronie MojaBizuteria.pl w dziale Biżuteria Artystycznie wzory biżuterii i ich zdjęcia chronione są prawem autorskim.
 9. Kopiowanie, wykorzystywanie i przetwarzanie zdjęć i wzorów biżuterii przedstawionych na łamach portalu MojaBizuteria.pl jest zabronione, chyba że ich autor postanowi inaczej.
 10. W dziale Krok po kroku znajdują się nieodpłatne informacje na temat tworzenia biżuterii, do których dostęp jest wolny i nie wymaga rejestracji. Informacje w nich zawarte mają służyć osobom zainteresowanym tworzeniem biżuterii do poznawania tematu i doskonalenia swoich umiejętności. Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie gotowych treści edukacyjnych jest zabronione.
 11. Osoby zainteresowane otrzymaniem informacji o nowościach pojawiających się w wortalu MojaBizuteria.pl mogą wpisać swój adres e-mail na listę newsletter.
 12. Dane osobowe, czyli adres e-mail dodawany do listy mailingowej przetwarzany jest wyłącznie w celu informowania o nowościach związanych z wortalem MojaBizuteria.pl. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych. Użytkownik ma prawo do zmiany lub usunięcia danych z listy newsletter. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem strony.
 13. Administratorem wortalu jest firma TUER CORP Anita Pełszyńska z siedzibą w Gdańsku przy ul. Gałczyńskiego 22/4.
 14. Wszelkie uwagi i komentarze przyjmowane są poprzez formularz kontaktowy.
 15. Regulamin może ulec zmianie.

Pobierz regulamin w .pdf